איך לקנות ביטקויין ?

חדש באתר המכללה!

 קורסי החשיפה שלנו במחיר נח לכל כיס של 99 ש”ח + מע”מ

בואו לנסות את הקורסים שלנו עם קורסי בסיס

תוכן עניינים

מטבע הקריפטו ביטקוין הפך ליותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות, וכיום ניתן לקנות ביטקוין באינטרנט. פוסט זה בבלוג יספק מדריך שלב אחר שלב לרכישת ביטקוין, וכן יכסה כמה מהיסודות של המטבע הקריפטוגרפי.

מה זה ביטקוין?

ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי, או מטבע דיגיטלי, המאובטח באמצעות קריפטוגרפיה. זהו סוג של כסף דיגיטלי שמשתמשים יכולים לשלוח ולקבל ישירות, ללא צורך במתווך של צד שלישי. הוא מבוזר, כלומר אינו נתון לשליטה של ישות אחת, והוא גם אנונימי, כלומר זהות המשתמשים אינה קשורה לעסקאות שלהם.

איך לקנות ביטקוין: שלב 1: קבל ארנק ביטקוין. לפני שתוכל לקנות ביטקוין, תצטרך מקום לאחסון אותו. זה נקרא ארנק ביטקוין, ויש כמה סוגים שונים של ארנקים לבחירה. ארנקים ניידים, ארנקים מקוונים וארנקי חומרה הם האפשרויות הפופולריות ביותר.

שלב 2: בחר בורסה. ברגע שיש לך ארנק, תצטרך למצוא מקום לקנות ביטקוין. ישנן מספר רב של בורסות מטבעות קריפטוגרפיים זמינים, לכן חשוב לעשות את המחקר שלך לפני בחירת אחת. תרצו לוודא שהבורסה מוכרת, מאובטחת ומספקת שירות לקוחות טוב.

שלב 3: קנה ביטקוין. לאחר שבחרתם בבורסה, תוכלו לרכוש ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית או אמצעי תשלום אחר. הבורסה תספק לך כתובת ביטקוין ספציפית, שבה תוכל להשתמש כדי להעביר את הכספים לארנק שלך.

שלב 4: אבטח את הביטקוין שלך. לאחר שרכשתם את הביטקוין שלכם, חשוב לאבטח אותו על ידי שמירתו בארנק. הקפידו לגבות את הארנק למקרה שתאבדו את הגישה אליו, והקפידו לשמור על בטיחות הארנק והמפתחות הפרטיים שלו. רכישת ביטקוין יכולה להיות תהליך קצת מבלבל, אבל עם הכנה נכונה, זה לא חייב להיות. אני מקווה שמדריך זה סיפק סקירה מועילה של התהליך וכמה טיפים שכדאי לזכור.

הדמיה של הבלוקצ'יין של ביטקוין
אילוסטרציה: הדמיה של הבלוקצ'יין של ביטקוין

הגדרת ארנק ביטקוין

לאחר שבחרתם בבורסה, השלב הבא הוא הקמת ארנק ביטקוין. זהו מקום מאובטח לאחסון הביטקוין שלך, וישנן מספר אפשרויות זמינות. ארנקים ניידים, ארנקים מקוונים וארנקי חומרה הם האפשרויות הפופולריות ביותר. ארנקים ניידים הם אפליקציות שאתה יכול להוריד לטלפון שלך, והם מספקים מקום מאובטח לאחסון הביטקוין שלך. הם נוחים לשימוש ומספקים שכבת אבטחה נוספת. ארנקים מקוונים הם ארנקים מבוססי אינטרנט שניתן לגשת אליהם מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. אלה קלים לשימוש אך עשויים להיות פחות מאובטחים מארנק נייד. לבסוף, ארנקי חומרה הם מכשירים פיזיים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לאחסן את הביטקוין שלך. אלו הן האופציה המאובטחת ביותר, אך הן עשויות להיות יקרות. לא משנה באיזו אפשרות תבחרו, חשוב לוודא שהארנק שלכם מאובטח. הקפידו לגבות את הארנק למקרה שתאבדו את הגישה אליו, והקפידו לשמור על בטיחות הארנק והמפתחות הפרטיים שלו.

מציאת בורסת ביטקוין

לאחר שבחרתם והגדרתם את הארנק, השלב הבא הוא למצוא בורסת ביטקוין. בורסת ביטקוין היא אתר או פלטפורמה שבה אתה יכול לקנות, למכור ולסחור בביטקוין. ישנן בורסות רבות ושונות לבחירה, וכולן מציעות תכונות ושירותים שונים. כמה מהבורסות הפופולריות ביותר כוללות את Coinbase, Kraken ו-Binance. לפני שאתה בוחר החלפה, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. ודא שהבורסה מוסדרת ומאובטחת, ושהיא מציעה את התכונות שאתה צריך. כמו כן, בדקו את העמלות ואמצעי התשלום שהבורסה מציעה. לבסוף, קרא ביקורות או בקש מחברים להמלצות כדי לוודא שאתה בוחר את החלפה הטובה ביותר עבור הצרכים שלך.

אפליקציית ארנק ביטקוין מודרנית במכשיר נייד
אילוסטרציה: אפליקציית ארנק ביטקוין מודרנית במכשיר נייד

ביצוע רכישה

לאחר שבחרתם בבורסה, תוכלו להתחיל לקנות ביטקוין. תהליך רכישת הביטקוין ישתנה מבורסה לבורסה, אך בדרך כלל תצטרך לרשום חשבון ולאמת את זהותך. לאחר מכן, אתה יכול להפקיד כסף לחשבון שלך ולהתחיל לקנות ביטקוין. אתה יכול גם להשתמש בכרטיס חיוב או אשראי לרכישת ביטקוין, אך לרוב זה יגרום לעמלות גבוהות יותר. קחו בחשבון שמחיר הביטקוין תנודתי ולכן כדאי לקנות רק את הסכום שנוח לכם להפסיד. כמו כן, הקפד לשמור את הביטקוין שלך בארנק מאובטח, מכיוון שהבורסה לא תמיד מאובטחת. לבסוף, עקוב אחר המסים שאתה חייב על רכישות הביטקוין שלך. בהתאם למדינה שלך, ייתכן שתצטרך לשלם מס רווחי הון על רווחי הביטקוין שלך. הכרת חוקי המס במדינה שלך וציות להם חיוניים כדי להימנע מקנסות וקנסות.

אחסון ביטקוין בצורה מאובטחת

לאחר שרכשתם את הביטקוין שלכם, חשוב לאחסן אותו בצורה מאובטחת. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות ארנק ביטקוין. ארנק ביטקוין הוא תוכנה המאחסנת את המפתחות הציבוריים והפרטיים שלך ומאפשרת לך ליצור אינטראקציה עם רשת הביטקוין. ישנם מספר סוגים של ארנקים, כולל ארנקים שולחניים, ארנקים ניידים וארנקי אינטרנט. בעת בחירת ארנק, הקפד לבחור בארנק מאובטח ומציע תכונות אבטחה מתקדמות כמו אימות דו-גורמי.

מסקנה: רכישת ביטקוין יכולה להיות תהליך מסובך, אך עם המידע והמשאבים הנכונים ניתן לעשות זאת בצורה בטוחה ומאובטחת. הקפד לחקור את הבורסות והארנקים השונים לפני שתחליט על אחד מהם, ושמור תמיד על הביטקוין שלך על ידי אחסונו בארנק מאובטח. בנוסף, הקפד לשלם מסים על כל הרווחים שאתה מרוויח מביטקוין. ביצוע השלבים לעיל יעזור להבטיח שהשקעות הביטקוין שלך יהיו רווחיות ומאובטחות.

שלבים לקניית ביטקוין:

שלב פעולה הערכת זמן עלות משוערת (ILS)
1 פתח חשבון בבורסה 2-3 ימים 0
2 אמת את זהותך 1-2 ימים 0
3 ממן את החשבון שלך 1-2 ימים משתנה
4 קנה ביטקוין רגע משתנה

ביטקוין הוא צורה חזקה ופופולרית יותר ויותר של מטבע דיגיטלי. על ידי ביצוע השלבים המתוארים בפוסט זה בבלוג, אתה יכול לקנות ביטקוין באופן בטוח ומאובטח באינטרנט.

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

תוכן עניינים

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

מה עוד

מאמרים דומים

״חייתי ממשכורת מינימום, למדתי איך לייצר עוד כסף באונליין״​

״חייתי ממשכורת מינימום, למדתי איך לייצר עוד כסף באונליין״ “יעקב לא מבטיח הבטחות באוויר” היא מדגישה “ולכן גם אין אכזבות. מה שיעקב הבטיח גם במעמד מכירת הקורס וגם בלימודים עצמם, הם ללמד אותי איך עושים כסף בדיגיטל.” ״אין הבטחות באוויר ולכן גם אין אכזבות..״ אלה יבדייב, בת 18, קיבלה את הקורס לשיווק דיגיטלי של יעקב

וובינר יצירת הכנסה מקנבה למורים

תודה נחזור אליך

תודה על הרשמתך – יועצי הלימודים שלנו יחזרו בהקדם האפשרי     ניתן להצטרף לקבוצה בווטסאפ לעדכוני וובינרים בנושאי העשרה עם קנבה – לחצו כאן להצטרפות לקנבה ישראל בפייסבוק – לחצו כאן לקבלת קנבה פרו ל-30 ימי ניסיון בחינם ( מיוחד לתלמידי צדק אקדמי ) – לחצו כאן  בואו לראות את תיקי העבודות של בוגרי המסלול של צדק

איך להיחשף בטיקטוק?

TikTok הופך במהירות לאחת מפלטפורמות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר. זוהי דרך מצוינת להציג את התוכן שלך בפני קהל רחב. מאמר זה יספק טיפים ועצות כיצד להיחשף ב- TikTok, וכיצד להשתמש בפלטפורמה ליצירת תוכן מוצלח. צור תוכן מרתק יצירת תוכן ב-TikTok מרתק ומבדר הוא המפתח לחשיפת התוכן שלך. חשבו על דרכים יצירתיות להשתמש בתכונות הפלטפורמה כדי

איך מקבלים כסף מטיקטוק?

TikTok היא פלטפורמת מדיה חברתית שמטביעה את חותמה בעולם המקוון. למרות שזוהי פלטפורמה מצוינת לבידור, משתמשים רבים מחפשים דרכים להרוויח ממנה כסף. פוסט זה ידון בדרכים השונות להרוויח כסף מ-TikTok, כולל הצגת מודעות, יצירת תוכן ממומן ומכירת מוצרים. זה גם יספק טיפים כיצד למקסם את הרווחים שלך. מודעות אחת הדרכים הפופולריות והיעילות ביותר להרוויח כסף

הובלנו מהלכים גם

בתקשורת

“לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…”

להמשך קריאה..

” רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…”

להמשך קריאה..

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה”ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל”חי בלילה” שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: “כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד”

להמשך קריאה..

יש לכם על מי לסמוך....

שותפי פייסבוק

שותפי גוגל

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד