איך מצלמים מסך באייפון

חדש באתר המכללה!

 קורסי החשיפה שלנו במחיר נח לכל כיס של 99 ש”ח + מע”מ

בואו לנסות את הקורסים שלנו עם קורסי בסיס

תוכן עניינים

צילום מסך באייפון יכול להיות דרך קלה ללכוד מידע חשוב. פוסט זה בבלוג יספק מדריך שלב אחר שלב כיצד לצלם צילום מסך באייפון, כמו גם טיפים לפתרון בעיות שעלולות להתעורר.

כיצד לצלם צילום מסך באייפון

קל לצלם צילום מסך באייפון ברגע שאתה יודע את השלבים. ראשית, לחץ והחזק את כפתור ההפעלה (המכונה גם כפתור השינה/התעוררות) ואת כפתור הבית בו-זמנית. אתה אמור לשמוע צליל תריס, לראות הבזק, וצילום המסך יישמר ב-Camera Roll. צילום המסך יסומן כ"צילום מסך", כך שיהיה קל למצוא אותו. אתה יכול גם למצוא את צילום המסך באפליקציית התמונות על ידי גלילה מטה לקטע "גלגל מצלמה". לאחר שצילמת את צילום המסך, תוכל לשתף אותו עם אחרים באמצעות טקסט או דואר אלקטרוני. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית התמונות והקש על צילום המסך שברצונך לשתף. לאחר מכן הקש על סמל "שתף" ובחר את השיטה שבה תרצה לשלוח אותו. אתה יכול לשלוח אותו כהודעת טקסט, דוא"ל, או אפילו לפרסם אותו ברשתות חברתיות.

טיפים לפתרון בעיות: אם אתה מגלה שצילום המסך לא עובד, יש כמה דברים שאתה יכול לנסות. ראשית, ודא ששני הכפתורים מוחזקים בו זמנית. אם הם מוחזקים בו זמנית, אתה אמור לשמוע צליל תריס, לראות הבזק וצילום המסך אמור להישמר ב-Camera Roll. אם זה לא עובד, נסה להפעיל מחדש את האייפון שלך. כדי לעשות זאת, לחץ והחזק את לחצן ההפעלה עד להופעת מחוון הכיבוי. לאחר מכן, גרור את המחוון ימינה והמתן עד שהמכשיר שלך יכבה. לאחר מספר שניות, לחץ על לחצן ההפעלה כדי להפעיל אותו מחדש. אם הבעיה נמשכת, נסה לעדכן את תוכנת האייפון שלך. כדי לעשות זאת, עבור אל הגדרות, הקש על כללי ולאחר מכן הקש על עדכון תוכנה. אם קיים עדכון זמין, עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי להתקין אותו. לאחר השלמת העדכון, נסה לצלם שוב צילום מסך. צילום מסך באייפון הוא דרך מצוינת ללכוד מידע חשוב במהירות ובקלות. על ידי ביצוע השלבים המתוארים בפוסט זה בבלוג, תוכל לצלם צילום מסך באייפון שלך תוך זמן קצר. אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, נסה להפעיל מחדש את האייפון או לעדכן את התוכנה. עם העצות האלה, אתה תצלם צילומי מסך באייפון שלך כמו מקצוען תוך זמן קצר.

איור של מישהו מחזיק אייפון ומצלם צילום מסך
אילוסטרציה: איור של מישהו מחזיק אייפון ומצלם צילום מסך

טיפים לפתרון בעיות

טיפ נוסף שכדאי לזכור הוא לבדוק את ההגדרות שלך כדי לוודא שתכונת צילום המסך מופעלת. כדי לעשות זאת, עבור אל הגדרות, הקש על כללי ולאחר מכן הקש על נגישות. גלול מטה אל ההגדרה AssistiveTouch וודא שהיא מופעלת. לאחר ההפעלה, אתה אמור להיות מסוגל לצלם צילום מסך באייפון שלך ללא בעיות. בנוסף לשימוש בלחצן ההפעלה ובלחצן הבית כדי לצלם צילום מסך, אתה יכול גם להשתמש בתכונת AssistiveTouch. כדי לעשות זאת, עבור אל הגדרות, הקש על כללי ולאחר מכן הקש על נגישות. גלול מטה אל ההגדרה AssistiveTouch וודא שהיא מופעלת. לאחר מכן, עבור למסך הבית, הקש על סמל AssistiveTouch ובחר "התקן". משם, הקש על "עוד" ולאחר מכן על "צילום מסך". פעולה זו תצלם צילום מסך של המסך שלך ותשמור אותו ברשימת המצלמה שלך. לבסוף, אם ברצונך לערוך או לחתוך את צילום המסך שלך לפני שיתוףו, תוכל לעשות זאת על ידי פתיחת צילום המסך באפליקציית התמונות. הקש על צילום המסך ולאחר מכן הקש על כפתור "ערוך". משם, אתה יכול לחתוך, לסובב או להתאים את התמונה לטעמך. לאחר שתסיים, הקש על כפתור "סיום" ואתה מוכן לשתף את צילום המסך הערוך שלך. צילום מסך באייפון הוא דרך קלה ונוחה ללכוד מידע חשוב. בין אם אתה משתמש בשיטת כפתור ההפעלה וכפתור הבית או בשיטת AssistiveTouch, אתה יכול לצלם צילום מסך בכמה שלבים. אם אתה רוצה לערוך או לחתוך את צילום המסך שלך לפני שתשתף אותו, תוכל לעשות זאת על ידי פתיחת צילום המסך באפליקציית התמונות. בעזרת הטיפים האלה, תוכל לצלם ולשתף צילומי מסך במהירות ובקלות.

אפליקציות אלטרנטיביות

צילום מסך עם האייפון שלך הוא דרך מצוינת ללכוד מידע חשוב, אבל אם אתה רוצה לקחת את זה צעד קדימה, יש כמה אפליקציות חלופיות שתוכל להשתמש בהן. אפליקציות אלו מאפשרות לך לצלם צילומי מסך, לערוך את התמונות ואפילו להוסיף הערות לצילומי המסך באמצעות טקסט, חיצים וצורות אחרות. אפליקציית צילום מסך פופולרית היא Skitch. עם Skitch, אתה יכול לצלם צילומי מסך של המסך שלך, להוסיף הערות ולאחר מכן לשתף את צילום המסך הערוך עם החברים והקולגות שלך. אתה יכול גם לשמור את צילום המסך באפליקציית התמונות שלך או לייצא אותו כקובץ PDF. אפליקציה שימושית נוספת היא Tailor, המאפשרת לצלם צילום מסך, לערוך אותו באמצעות טקסט, חיצים וצורות, ולאחר מכן לשתף אותו בכמה הקשות. אפליקציות צילום מסך חלופיות אלה שימושיות להפליא אם ברצונך להוסיף מידע נוסף לצילומי המסך שלך או ליצור תמונות מושכות יותר מבחינה ויזואלית. עם זאת, תכונת צילום המסך הבסיסית עדיין זמינה באייפון שלך וניתן להשתמש בה עבור רוב המשימות הנפוצות. צילום מסך עם האייפון שלך הוא דרך מצוינת ללכוד מידע חשוב במהירות ולשתף אותו עם אחרים.

תקריב של אייפון המציג את צילום המסך
אילוסטרציה: תקריב של אייפון המציג את צילום המסך

שיטות עבודה מומלצות לזכור

1. בעת צילום מסך, הקפד ללכוד את העמוד המלא או האזור שאתה רוצה לצלם. 2. הקפידו לחתוך ולערוך את צילום המסך, במידת הצורך, כדי להפוך את התמונה לקלה יותר להבנה. 3. שקול להשתמש באפליקציות צילום מסך חלופיות אם ברצונך להוסיף מידע נוסף או ליצור תמונות מושכות יותר מבחינה ויזואלית. 4. שמור תמיד את צילום המסך בתמונות שלך או ייצא אותו כקובץ PDF כדי לוודא שהמידע שלך מאובטח. 5. שתף את צילום המסך עם הקולגות או החברים שלך כדי לקבל משוב או עצות. צילום מסך עם האייפון שלך הוא כלי שימושי להפליא. בין אם אתה מצלם צילום מסך כדי לזכור משהו שראית באינטרנט, או כדי לשתף מידע חשוב עם עמיתיך או חברים, תכונת צילום המסך יכולה לעזור לך ללכוד במהירות ובקלות את המידע שאתה צריך. בעוד שתכונת צילום המסך הבסיסית היא מקום מצוין להתחיל בו, יש גם אפליקציות חלופיות שבהן תוכלו להשתמש כדי לצלם צילומי מסך, לערוך אותם ואפילו להוסיף הערות. על ידי שימוש ביישומים אלה, אתה יכול לקחת את צילומי המסך שלך לשלב הבא ולוודא שאתה לוכד את כל המידע החשוב שאתה צריך.

סיכום

שימוש בצילומי מסך באייפון שלך יכול להיות כלי שימושי להפליא ללכוד, לאחסן ולשתף מידע חשוב. בעוד שתכונת צילום המסך הבסיסית מצוינת ללכידת דפים או אזורים מלאים, יש גם אפליקציות חלופיות שבהן תוכלו להשתמש כדי לצלם צילומי מסך, לערוך אותם ואפילו להוסיף הערות. על ידי הקדשת זמן ללמוד כיצד להשתמש באפליקציות אלה, תוכל לוודא שצילומי המסך שלך מושכים יותר מבחינה ויזואלית וקל יותר להבנה עבור כל מי שרואה אותם. זכור תמיד לשמור את צילום המסך בתמונות שלך או לייצא אותו כקובץ PDF כדי ליצור בטוח שהמידע שלך מאובטח. לבסוף, אל תשכח לשתף את צילום המסך עם הקולגות או החברים שלך כדי לקבל משוב או עצות.

כיצד לצלם צילום מסך באייפון:

שלב פעולה תוצאה זמן משוער
1 לחץ על לחצן הצד ועל כפתור הגברת עוצמת הקול בו זמנית המסך שלך יהבהב וצילום מסך יישמר באפליקציית התמונות שלך שנייה אחת
2 פתח את אפליקציית התמונות צילום המסך שלך יהיה התמונה העדכנית ביותר 2 שניות
3 הקש על צילום המסך כדי לפתוח את תפריט העריכה אתה יכול לחתוך, להוסיף הערות או לשתף את צילום המסך שלך 3 שניות
4 לחץ על "סיום" כדי לשמור את השינויים שלך צילום המסך הערוך שלך יישמר בתמונות שנייה אחת

לסיכום, צילום מסך באייפון יכול להיות כלי שימושי ללכידת מידע חשוב. על ידי ביצוע השלבים לעיל, ופתרון בעיות שעלולות להתעורר, צילום מסך באייפון יכול להיות תהליך קל.

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

תוכן עניינים

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

מה עוד

מאמרים דומים

״חייתי ממשכורת מינימום, למדתי איך לייצר עוד כסף באונליין״​

״חייתי ממשכורת מינימום, למדתי איך לייצר עוד כסף באונליין״ “יעקב לא מבטיח הבטחות באוויר” היא מדגישה “ולכן גם אין אכזבות. מה שיעקב הבטיח גם במעמד מכירת הקורס וגם בלימודים עצמם, הם ללמד אותי איך עושים כסף בדיגיטל.” ״אין הבטחות באוויר ולכן גם אין אכזבות..״ אלה יבדייב, בת 18, קיבלה את הקורס לשיווק דיגיטלי של יעקב

וובינר יצירת הכנסה מקנבה למורים

תודה נחזור אליך

תודה על הרשמתך – יועצי הלימודים שלנו יחזרו בהקדם האפשרי     ניתן להצטרף לקבוצה בווטסאפ לעדכוני וובינרים בנושאי העשרה עם קנבה – לחצו כאן להצטרפות לקנבה ישראל בפייסבוק – לחצו כאן לקבלת קנבה פרו ל-30 ימי ניסיון בחינם ( מיוחד לתלמידי צדק אקדמי ) – לחצו כאן  בואו לראות את תיקי העבודות של בוגרי המסלול של צדק

איך להיחשף בטיקטוק?

TikTok הופך במהירות לאחת מפלטפורמות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר. זוהי דרך מצוינת להציג את התוכן שלך בפני קהל רחב. מאמר זה יספק טיפים ועצות כיצד להיחשף ב- TikTok, וכיצד להשתמש בפלטפורמה ליצירת תוכן מוצלח. צור תוכן מרתק יצירת תוכן ב-TikTok מרתק ומבדר הוא המפתח לחשיפת התוכן שלך. חשבו על דרכים יצירתיות להשתמש בתכונות הפלטפורמה כדי

איך מקבלים כסף מטיקטוק?

TikTok היא פלטפורמת מדיה חברתית שמטביעה את חותמה בעולם המקוון. למרות שזוהי פלטפורמה מצוינת לבידור, משתמשים רבים מחפשים דרכים להרוויח ממנה כסף. פוסט זה ידון בדרכים השונות להרוויח כסף מ-TikTok, כולל הצגת מודעות, יצירת תוכן ממומן ומכירת מוצרים. זה גם יספק טיפים כיצד למקסם את הרווחים שלך. מודעות אחת הדרכים הפופולריות והיעילות ביותר להרוויח כסף

הובלנו מהלכים גם

בתקשורת

“לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…”

להמשך קריאה..

” רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…”

להמשך קריאה..

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה”ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל”חי בלילה” שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: “כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד”

להמשך קריאה..

יש לכם על מי לסמוך....

שותפי פייסבוק

שותפי גוגל

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד