ללמוד דיגיטל וטכנולוגיה
מכל מקום בזמן שלך

זה הזמן להתחיל את המסע שלך לעבר העולם הדיגיטלי עם מיטב קורסים אונליין דיגיטליים שיאפשרו לך להכנס לעולם הדיגיטלי

איך מצלמים מסך בשיאומי

צילום מסך במכשירי Xiaomi הוא קל וניתן לבצע אותו בכמה שלבים. פוסט זה בבלוג יסביר כיצד לצלם צילום מסך במכשירי Xiaomi עם כפתורים פיזיים ומסך כאחד, כמו גם כיצד להשתמש בכלי צילום המסך המובנה.

צילום מסך עם כפתורים פיזיים

אחת הדרכים הקלות ביותר לצלם צילום מסך במכשירי Xiaomi היא להשתמש בכפתורים הפיזיים במכשיר. כדי לעשות זאת, פשוט לחץ והחזק את לחצני עוצמת הקול וההפעלה בו-זמנית למשך מספר שניות. אתה אמור לשמוע צליל תריס, המציין שצילום המסך צולם. לאחר מכן, צילום המסך יישמר בתיקייה "צילומי מסך" באפליקציית הגלריה.

שימוש בלחצנים על המסך: מכשירי Xiaomi מציעים גם כפתור על המסך לצילום מסך. כדי להשתמש בתכונה זו, פשוט החלק למטה מהחלק העליון של המסך כדי לחשוף את תפריט ההגדרות המהירות. מכאן, תוכל להקיש על כפתור "צילום מסך" וצילום המסך יישמר בתיקיית "צילומי מסך" של אפליקציית הגלריה.

שימוש בכלי צילום מסך מובנה: למשתמשים שרוצים יותר שליטה על צילומי המסך שלהם, Xiaomi מציעה גם כלי צילום מסך מובנה. ניתן לגשת לכלי זה על ידי החלקה מטה מהחלק העליון של המסך כדי לחשוף את תפריט ההגדרות המהירות והקשה על כפתור "ערוך". זה יציג סרגל כלים עם מגוון אפשרויות עריכה, כולל אפשרות "צילום מסך". בעזרת כלי זה, תוכל לצלם צילומי מסך במסך מלא, כמו גם צילומי מסך של אזורים ספציפיים במסך. לא משנה באיזו שיטה תבחר, צילום מסך במכשירי Xiaomi הוא קל וניתן לבצע אותו בכמה שלבים. לאחר שצילמתם צילום מסך, תוכלו להשתמש בכלי צילום המסך המובנה כדי לערוך אותו או לשתף אותו במדיה חברתית. אתה יכול אפילו להשתמש בצילום המסך כדי ליצור מם או להוסיף לו טקסט או ציורים. עם תכונות אלה, אתה יכול להפוך את צילומי המסך שלך ליצירתיים יותר וניתנים לשיתוף. אז בפעם הבאה שתצטרך לצלם צילום מסך במכשיר ה-Xiaomi שלך, אל תשכח לנסות את השיטות הללו.

תמונה של מכשיר Xiaomi עם חץ המצביע על הכפתורים הפיזיים הדרושים לצילום מסך.
אילוסטרציה: מכשיר Xiaomi עם חץ המצביע על הכפתורים הפיזיים הדרושים לצילום מסך.

צילום מסך עם כפתורים על המסך

למי שרוצה דרך קלה עוד יותר לצלם צילום מסך במכשירי Xiaomi, יש את אפשרות הכפתורים על המסך. כדי להשתמש בתכונה זו, פשוט החלק למטה מהחלק העליון של המסך כדי לחשוף את תפריט ההגדרות המהירות. משם, תוכל להקיש על כפתור "צילום מסך" וצילום המסך יישמר בתיקיית "צילומי מסך" של אפליקציית הגלריה. זוהי אחת הדרכים המהירות והקלות ביותר לצלם צילום מסך במכשירי Xiaomi. לא משנה באיזו שיטה תבחרו, צילום מסך במכשירי Xiaomi הוא תהליך יחסית לא כואב. בעזרת כלי צילום המסך המובנה, אתה יכול בקלות לערוך ולשתף את צילומי המסך שלך עם חברים ובני משפחה. ואם אתה משתמש בתכונת הכפתורים על המסך, תוכל לצלם צילום מסך תוך שניות ספורות. אז בפעם הבאה שתצטרכו לצלם צילום מסך במכשיר ה-Xiaomi שלכם, אל תשכחו לנסות את השיטות הללו.

שימוש בכלי צילום מסך

לאחר שצילמת צילום מסך, תוכל להשתמש בכלי צילום המסך המובנה של Xiaomi כדי לערוך ולשתף את צילומי המסך שלך. כלי צילום המסך נמצא באפליקציית הגלריה. כדי לגשת אליו, פתח את אפליקציית הגלריה ולאחר מכן הקש על התיקיה "צילומי מסך". משם תוכל לבחור את צילום המסך שברצונך לערוך. לכלי צילום המסך יש מספר אפשרויות עריכה. אתה יכול לחתוך את צילום המסך, להוסיף הערות ועוד. לאחר שתסיים לערוך את צילום המסך, תוכל לשמור אותו במכשיר שלך או לשתף אותו עם חברים ובני משפחה. עבור אלה שמשתמשים במכשיר ה-Xiaomi שלהם לעבודה, כלי צילום המסך יכול להיות כלי שימושי ליצירה מהירה של מצגות ומסמכים. תכונת ההערות מאפשרת לך להוסיף במהירות טקסט וגרפיקה לצילומי מסך, מה שמקל על יצירת מסמכים מושכים יותר מבחינה ויזואלית. ותכונת החיתוך נהדרת ליצירה מהירה של תמונות לשימוש במצגות או במסמכים אחרים. בסך הכל, כלי צילום המסך יכול להיות חיסכון נהדר בזמן למי שמשתמש במכשיר ה-Xiaomi שלהם לעבודה. עם היכולת לערוך ולשתף צילומי מסך במהירות ובקלות, אתה יכול לחסוך זמן ומאמץ בעת יצירת מצגות ומסמכים. אז אם אתה משתמש במכשיר ה-Xiaomi שלך לעבודה, הקפד לנסות את כלי צילום המסך.

תמונה של מכשיר Xiaomi עם חץ המצביע על הכפתורים על המסך הדרושים לצילום מסך.
אילוסטרציה: מכשיר Xiaomi עם חץ המצביע על הכפתורים על המסך הדרושים לצילום מסך.

עריכת צילומי מסך

לאחר עריכת צילום המסך, תוכל לשפר אותו עוד יותר עם כלי עריכת התמונות של Xiaomi. כלים אלה ממוקמים באותו תפריט כלי צילום מסך. כאן תוכל לבצע התאמות לבהירות, הניגודיות והרוויה של צילום המסך שלך. אתה יכול אפילו להוסיף מסננים כדי לגרום לצילום המסך שלך להיראות מקצועי יותר. בנוסף, אתה יכול להוסיף מדבקות, מסגרות וטקסט לצילום המסך שלך. זה יכול להיות נהדר ליצירת תמונות במהירות לשימוש במצגות או מסמכים. לכלי צילום המסך יש גם תכונה "שיתוף" המאפשרת לך לשתף במהירות את צילום המסך שלך עם חברים ובני משפחה. בסך הכל, כלי צילום המסך של Xiaomi הוא כלי נהדר ליצירה ועריכה מהירה של צילומי מסך. עם התכונות הקלות לשימוש שלו, זה יכול להיות חיסכון נהדר בזמן עבור אלה שמשתמשים במכשיר ה-Xiaomi שלהם לעבודה. ועם היכולת שלו לשתף במהירות צילומי מסך, אתה יכול בקלות לשתף את העבודה שלך עם אחרים. לכן, אם אתה מחפש דרך ליצור ולערוך במהירות צילומי מסך במכשיר ה-Xiaomi שלך, הקפד לנסות את כלי צילום המסך.

גישה לצילומי מסך שמורים

לאחר שצילמת צילום מסך, תוכל לגשת אליו בקלות מאפליקציית "גלריה" במכשיר ה-Xiaomi שלך. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית הגלריה ונווט אל התיקיה "צילומי מסך". כאן תמצא את כל צילומי המסך שצולמו במכשיר שלך. לאחר מכן תוכל להציג, לערוך או לשתף בקלות כל אחד מצילומי המסך הללו. יתר על כן, אתה יכול גם לגשת לצילומי המסך שלך מאפליקציית "קבצים". אפליקציה זו תעניק לך גישה לכל הקבצים המאוחסנים במכשיר שלך, כולל צילומי המסך שלך. לאחר מכן תוכל לפתוח, להציג ולערוך כל אחד מצילומי המסך שלך מאפליקציה זו. בסך הכל, כלי צילום המסך של Xiaomi הוא דרך מצוינת לצלם, לערוך ולשתף במהירות צילומי מסך. עם התכונות הקלות לשימוש שלו, זה יכול להיות חיסכון נהדר בזמן עבור אלה שמשתמשים במכשיר ה-Xiaomi שלהם לעבודה. ועם היכולת שלו לגשת במהירות ולשתף צילומי מסך, אתה יכול בקלות להציג את העבודה שלך לאחרים. לכן, אם אתה מחפש דרך לצלם, לערוך ולשתף במהירות צילומי מסך במכשיר ה-Xiaomi שלך, הקפד לנסות את כלי צילום המסך.

איך לצלם צילום מסך ב-Xiaomi:

צעדים שיטה תיאור תוצאה
1 כפתורים פיזיים לחץ על לחצן ההפעלה וכפתור הורדת עוצמת הקול בו-זמנית צילום מסך צולם
2 כפתורים על המסך החלק מטה מהחלק העליון של המסך כדי לפתוח את לוח ההתראות, ואז הקש על סמל צילום מסך צילום מסך צולם
3 כלי צילום מסך מובנה עבור אל הגדרות > הגדרות נוספות > צילום מסך ומקליט מסך והקש על כפתור התחל צילום מסך צולם
4 תנועת שלוש אצבעות החלק מטה בשלוש אצבעות על המסך צילום מסך צולם

צילום מסך במכשיר Xiaomi הוא קל וניתן לבצע אותו בכמה שלבים פשוטים. בעזרת כלי צילום המסך המובנה, משתמשים יכולים לצלם, לערוך ולשמור צילומי מסך לגישה קלה מאוחר יותר.

וובינר יצירת הכנסה עם קנבה מבית צדק אקדמי
בחסות yaakov tzedek
נתמך על ידי
נתמך על ידי
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד