איך מצלמים מסך בשיאומי

חדש באתר המכללה!

 קורסי החשיפה שלנו במחיר נח לכל כיס של 99 ש”ח + מע”מ

בואו לנסות את הקורסים שלנו עם קורסי בסיס

תוכן עניינים

צילום מסך במכשירי Xiaomi הוא קל וניתן לבצע אותו בכמה שלבים. פוסט זה בבלוג יסביר כיצד לצלם צילום מסך במכשירי Xiaomi עם כפתורים פיזיים ומסך כאחד, כמו גם כיצד להשתמש בכלי צילום המסך המובנה.

צילום מסך עם כפתורים פיזיים

אחת הדרכים הקלות ביותר לצלם צילום מסך במכשירי Xiaomi היא להשתמש בכפתורים הפיזיים במכשיר. כדי לעשות זאת, פשוט לחץ והחזק את לחצני עוצמת הקול וההפעלה בו-זמנית למשך מספר שניות. אתה אמור לשמוע צליל תריס, המציין שצילום המסך צולם. לאחר מכן, צילום המסך יישמר בתיקייה "צילומי מסך" באפליקציית הגלריה.

שימוש בלחצנים על המסך: מכשירי Xiaomi מציעים גם כפתור על המסך לצילום מסך. כדי להשתמש בתכונה זו, פשוט החלק למטה מהחלק העליון של המסך כדי לחשוף את תפריט ההגדרות המהירות. מכאן, תוכל להקיש על כפתור "צילום מסך" וצילום המסך יישמר בתיקיית "צילומי מסך" של אפליקציית הגלריה.

שימוש בכלי צילום מסך מובנה: למשתמשים שרוצים יותר שליטה על צילומי המסך שלהם, Xiaomi מציעה גם כלי צילום מסך מובנה. ניתן לגשת לכלי זה על ידי החלקה מטה מהחלק העליון של המסך כדי לחשוף את תפריט ההגדרות המהירות והקשה על כפתור "ערוך". זה יציג סרגל כלים עם מגוון אפשרויות עריכה, כולל אפשרות "צילום מסך". בעזרת כלי זה, תוכל לצלם צילומי מסך במסך מלא, כמו גם צילומי מסך של אזורים ספציפיים במסך. לא משנה באיזו שיטה תבחר, צילום מסך במכשירי Xiaomi הוא קל וניתן לבצע אותו בכמה שלבים. לאחר שצילמתם צילום מסך, תוכלו להשתמש בכלי צילום המסך המובנה כדי לערוך אותו או לשתף אותו במדיה חברתית. אתה יכול אפילו להשתמש בצילום המסך כדי ליצור מם או להוסיף לו טקסט או ציורים. עם תכונות אלה, אתה יכול להפוך את צילומי המסך שלך ליצירתיים יותר וניתנים לשיתוף. אז בפעם הבאה שתצטרך לצלם צילום מסך במכשיר ה-Xiaomi שלך, אל תשכח לנסות את השיטות הללו.

תמונה של מכשיר Xiaomi עם חץ המצביע על הכפתורים הפיזיים הדרושים לצילום מסך.
אילוסטרציה: מכשיר Xiaomi עם חץ המצביע על הכפתורים הפיזיים הדרושים לצילום מסך.

צילום מסך עם כפתורים על המסך

למי שרוצה דרך קלה עוד יותר לצלם צילום מסך במכשירי Xiaomi, יש את אפשרות הכפתורים על המסך. כדי להשתמש בתכונה זו, פשוט החלק למטה מהחלק העליון של המסך כדי לחשוף את תפריט ההגדרות המהירות. משם, תוכל להקיש על כפתור "צילום מסך" וצילום המסך יישמר בתיקיית "צילומי מסך" של אפליקציית הגלריה. זוהי אחת הדרכים המהירות והקלות ביותר לצלם צילום מסך במכשירי Xiaomi. לא משנה באיזו שיטה תבחרו, צילום מסך במכשירי Xiaomi הוא תהליך יחסית לא כואב. בעזרת כלי צילום המסך המובנה, אתה יכול בקלות לערוך ולשתף את צילומי המסך שלך עם חברים ובני משפחה. ואם אתה משתמש בתכונת הכפתורים על המסך, תוכל לצלם צילום מסך תוך שניות ספורות. אז בפעם הבאה שתצטרכו לצלם צילום מסך במכשיר ה-Xiaomi שלכם, אל תשכחו לנסות את השיטות הללו.

שימוש בכלי צילום מסך

לאחר שצילמת צילום מסך, תוכל להשתמש בכלי צילום המסך המובנה של Xiaomi כדי לערוך ולשתף את צילומי המסך שלך. כלי צילום המסך נמצא באפליקציית הגלריה. כדי לגשת אליו, פתח את אפליקציית הגלריה ולאחר מכן הקש על התיקיה "צילומי מסך". משם תוכל לבחור את צילום המסך שברצונך לערוך. לכלי צילום המסך יש מספר אפשרויות עריכה. אתה יכול לחתוך את צילום המסך, להוסיף הערות ועוד. לאחר שתסיים לערוך את צילום המסך, תוכל לשמור אותו במכשיר שלך או לשתף אותו עם חברים ובני משפחה. עבור אלה שמשתמשים במכשיר ה-Xiaomi שלהם לעבודה, כלי צילום המסך יכול להיות כלי שימושי ליצירה מהירה של מצגות ומסמכים. תכונת ההערות מאפשרת לך להוסיף במהירות טקסט וגרפיקה לצילומי מסך, מה שמקל על יצירת מסמכים מושכים יותר מבחינה ויזואלית. ותכונת החיתוך נהדרת ליצירה מהירה של תמונות לשימוש במצגות או במסמכים אחרים. בסך הכל, כלי צילום המסך יכול להיות חיסכון נהדר בזמן למי שמשתמש במכשיר ה-Xiaomi שלהם לעבודה. עם היכולת לערוך ולשתף צילומי מסך במהירות ובקלות, אתה יכול לחסוך זמן ומאמץ בעת יצירת מצגות ומסמכים. אז אם אתה משתמש במכשיר ה-Xiaomi שלך לעבודה, הקפד לנסות את כלי צילום המסך.

תמונה של מכשיר Xiaomi עם חץ המצביע על הכפתורים על המסך הדרושים לצילום מסך.
אילוסטרציה: מכשיר Xiaomi עם חץ המצביע על הכפתורים על המסך הדרושים לצילום מסך.

עריכת צילומי מסך

לאחר עריכת צילום המסך, תוכל לשפר אותו עוד יותר עם כלי עריכת התמונות של Xiaomi. כלים אלה ממוקמים באותו תפריט כלי צילום מסך. כאן תוכל לבצע התאמות לבהירות, הניגודיות והרוויה של צילום המסך שלך. אתה יכול אפילו להוסיף מסננים כדי לגרום לצילום המסך שלך להיראות מקצועי יותר. בנוסף, אתה יכול להוסיף מדבקות, מסגרות וטקסט לצילום המסך שלך. זה יכול להיות נהדר ליצירת תמונות במהירות לשימוש במצגות או מסמכים. לכלי צילום המסך יש גם תכונה "שיתוף" המאפשרת לך לשתף במהירות את צילום המסך שלך עם חברים ובני משפחה. בסך הכל, כלי צילום המסך של Xiaomi הוא כלי נהדר ליצירה ועריכה מהירה של צילומי מסך. עם התכונות הקלות לשימוש שלו, זה יכול להיות חיסכון נהדר בזמן עבור אלה שמשתמשים במכשיר ה-Xiaomi שלהם לעבודה. ועם היכולת שלו לשתף במהירות צילומי מסך, אתה יכול בקלות לשתף את העבודה שלך עם אחרים. לכן, אם אתה מחפש דרך ליצור ולערוך במהירות צילומי מסך במכשיר ה-Xiaomi שלך, הקפד לנסות את כלי צילום המסך.

גישה לצילומי מסך שמורים

לאחר שצילמת צילום מסך, תוכל לגשת אליו בקלות מאפליקציית "גלריה" במכשיר ה-Xiaomi שלך. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית הגלריה ונווט אל התיקיה "צילומי מסך". כאן תמצא את כל צילומי המסך שצולמו במכשיר שלך. לאחר מכן תוכל להציג, לערוך או לשתף בקלות כל אחד מצילומי המסך הללו. יתר על כן, אתה יכול גם לגשת לצילומי המסך שלך מאפליקציית "קבצים". אפליקציה זו תעניק לך גישה לכל הקבצים המאוחסנים במכשיר שלך, כולל צילומי המסך שלך. לאחר מכן תוכל לפתוח, להציג ולערוך כל אחד מצילומי המסך שלך מאפליקציה זו. בסך הכל, כלי צילום המסך של Xiaomi הוא דרך מצוינת לצלם, לערוך ולשתף במהירות צילומי מסך. עם התכונות הקלות לשימוש שלו, זה יכול להיות חיסכון נהדר בזמן עבור אלה שמשתמשים במכשיר ה-Xiaomi שלהם לעבודה. ועם היכולת שלו לגשת במהירות ולשתף צילומי מסך, אתה יכול בקלות להציג את העבודה שלך לאחרים. לכן, אם אתה מחפש דרך לצלם, לערוך ולשתף במהירות צילומי מסך במכשיר ה-Xiaomi שלך, הקפד לנסות את כלי צילום המסך.

איך לצלם צילום מסך ב-Xiaomi:

צעדים שיטה תיאור תוצאה
1 כפתורים פיזיים לחץ על לחצן ההפעלה וכפתור הורדת עוצמת הקול בו-זמנית צילום מסך צולם
2 כפתורים על המסך החלק מטה מהחלק העליון של המסך כדי לפתוח את לוח ההתראות, ואז הקש על סמל צילום מסך צילום מסך צולם
3 כלי צילום מסך מובנה עבור אל הגדרות > הגדרות נוספות > צילום מסך ומקליט מסך והקש על כפתור התחל צילום מסך צולם
4 תנועת שלוש אצבעות החלק מטה בשלוש אצבעות על המסך צילום מסך צולם

צילום מסך במכשיר Xiaomi הוא קל וניתן לבצע אותו בכמה שלבים פשוטים. בעזרת כלי צילום המסך המובנה, משתמשים יכולים לצלם, לערוך ולשמור צילומי מסך לגישה קלה מאוחר יותר.

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

תוכן עניינים

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

מה עוד

מאמרים דומים

וובינר יצירת הכנסה מקנבה למורים

תודה נחזור אליך

תודה על הרשמתך – יועצי הלימודים שלנו יחזרו בהקדם האפשרי     ניתן להצטרף לקבוצה בווטסאפ לעדכוני וובינרים בנושאי העשרה עם קנבה – לחצו כאן להצטרפות לקנבה ישראל בפייסבוק – לחצו כאן לקבלת קנבה פרו ל-30 ימי ניסיון בחינם ( מיוחד לתלמידי צדק אקדמי ) – לחצו כאן  בואו לראות את תיקי העבודות של בוגרי המסלול של צדק

איך להיחשף בטיקטוק?

TikTok הופך במהירות לאחת מפלטפורמות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר. זוהי דרך מצוינת להציג את התוכן שלך בפני קהל רחב. מאמר זה יספק טיפים ועצות כיצד להיחשף ב- TikTok, וכיצד להשתמש בפלטפורמה ליצירת תוכן מוצלח. צור תוכן מרתק יצירת תוכן ב-TikTok מרתק ומבדר הוא המפתח לחשיפת התוכן שלך. חשבו על דרכים יצירתיות להשתמש בתכונות הפלטפורמה כדי

איך מקבלים כסף מטיקטוק?

TikTok היא פלטפורמת מדיה חברתית שמטביעה את חותמה בעולם המקוון. למרות שזוהי פלטפורמה מצוינת לבידור, משתמשים רבים מחפשים דרכים להרוויח ממנה כסף. פוסט זה ידון בדרכים השונות להרוויח כסף מ-TikTok, כולל הצגת מודעות, יצירת תוכן ממומן ומכירת מוצרים. זה גם יספק טיפים כיצד למקסם את הרווחים שלך. מודעות אחת הדרכים הפופולריות והיעילות ביותר להרוויח כסף

איך מוסיפים שיר לסרטון בטיקטוק?

הוספת שיר לסרטון TikTok היא דרך מצוינת להבליט אותו ולקבל יותר צפיות. פוסט זה בבלוג מסביר בפירוט את השלבים הדרושים להוספת שיר לסרטון TikTok. הוא מכסה נושאים כמו כיצד לבחור שיר, כיצד להוסיף את השיר לסרטון וכיצד להתאים את עוצמת הקול של המוזיקה. בנוסף, הוא כולל שני איורים שיעזרו להדריך את הקורא בתהליך. בחירת שיר

הובלנו מהלכים גם

בתקשורת

“לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…”

להמשך קריאה..

” רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…”

להמשך קריאה..

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה”ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל”חי בלילה” שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: “כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד”

להמשך קריאה..

יש לכם על מי לסמוך....

שותפי פייסבוק

שותפי גוגל

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד