איך עושים צילום מסך במחשב?

חדש באתר המכללה!

 קורסי החשיפה שלנו במחיר נח לכל כיס של 99 ש”ח + מע”מ

בואו לנסות את הקורסים שלנו עם קורסי בסיס

תוכן עניינים

צילום מסך במחשב הוא תהליך קל שדורש רק כמה שלבים. פוסט זה מסביר את השיטות השונות לצילום מסך במחשב, כולל קיצורי המקלדת, תוכנות לכידת מסך וכפתור Print Screen. זה גם מספק תיאורים של שתי תמונות שניתן להטמין כדי להמחיש את השיטות.

שימוש בלחצן Print Screen

כפתור Print Screen הוא אחת הדרכים הפשוטות ביותר לצלם צילום מסך במחשב. ניתן למצוא אותו בפינה הימנית העליונה של המקלדת והוא מסומן כ-“PrtScr” או “Print Screen”. כדי לצלם צילום מסך, פשוט לחץ על הלחצן Print Screen. פעולה זו תלכוד את המסך כולו ואת תוכנו, כולל כל חלונות ותוכניות פתוחים. צילום המסך יישמר בלוח שלך, שם תוכל להדביק אותו בכל עורך תמונות או מסמך.

שימוש בתוכנת לכידת מסך: דרך נוספת לצלם צילום מסך במחשב היא להשתמש בתוכנה ייעודית לצילום מסך. תוכנות אלו מאפשרות לך לבחור אזורים ספציפיים במסך או בחלון שברצונך לצלם ולשמור אותם כתמונות. תוכניות לכידת מסך פופולריות כוללות את Snagit ו-Greenshot. תוכניות אלה מציעות תכונות נוספות כגון הערות וכלים לעריכת תמונות, מה שהופך אותן לאידיאליות ליצירת הדרכות ופרויקטים ויזואליים אחרים.

שימוש בקיצורי מקלדת: רוב מערכות ההפעלה מציעות גם קיצורי מקלדת לצילום מהיר של צילומי מסך. ב-Windows, לחיצה על מקשי Alt + Print Screen בו-זמנית תלכוד את החלון הפעיל. ב-MacOS, מקשי Shift + Command + 3 ילכוד את כל המסך, ומקשי Shift + Command + 4 יאפשרו לך לבחור אזור מסוים במסך לצילום. לסיכום, ישנן מספר שיטות שונות לצילום מסך במחשב. בין אם אתה משתמש בלחצן Print Screen, תוכנית לכידת מסך או קיצור מקלדת, התהליך קל ופשוט. עם הכלים הנכונים, אתה יכול ללכוד ולשתף כל תמונה במחשב שלך.

מקלדת למחשב נייד עם הלחצן Print Screen מודגש
אילוסטרציה: מקלדת למחשב נייד עם הלחצן Print Screen מודגש

שימוש בקיצורי מקלדת

לדרך מתקדמת יותר לצלם צילומי מסך, תוכל גם להשתמש בקיצורי מקלדת. קיצורי דרך אלו מאפשרים לך לצלם צילומי מסך של חלונות או אזורים ספציפיים במסך. לדוגמה, ב-Windows, אתה יכול ללחוץ על Alt+Print Screen כדי לצלם צילום מסך של החלון הפעיל. ב-Mac, אתה יכול ללחוץ על Shift+Command+3 כדי ללכוד את כל המסך, או Shift+Command+4 כדי לבחור אזור מסוים במסך לצילום. באמצעות קיצורי מקלדת, תוכל לצלם במהירות ובקלות צילומי מסך ללא כל תוכנה נוספת.

שימוש בתוכניות לכידת מסך

אם אתה רוצה יותר שליטה על האופן שבו אתה מצלם צילומי מסך, אתה יכול להשתמש בתוכנית צילום מסך מיוחדת. תוכניות אלו מאפשרות לך להתאים אישית את אופן צילום מסך, כולל הגדרת מקשי קיצור ובחירה באילו אזורים במסך ללכוד. אתה יכול גם להשתמש בתוכנות אלה כדי להוסיף הערות, לערוך ולשתף צילומי מסך. כמה תוכניות ללכידת מסך פופולריות כוללות Snagit (Windows/Mac) ו-Greenshot (Windows).

שימוש בשירותים מקוונים: לבסוף, אתה יכול גם להשתמש בשירות מקוון כדי לצלם צילומי מסך. שירותים אלה הם לרוב חינמיים ומאפשרים לך לצלם במהירות צילומי מסך ללא צורך בהתקנת תוכנה כלשהי. שירותי צילום מסך מקוונים פופולריים כוללים את CloudApp (Windows/Mac), Droplr (Mac) ו-Lightshot (Windows/Mac). לא משנה באיזו שיטה תבחר, צילום מסך במחשב הוא קל. בין אם אתה צריך לצלם חלון בודד או מסך שלם, יש הרבה אפשרויות זמינות עבורך. עם הכלים הנכונים וקצת תרגול, אתה תצלם צילומי מסך כמו מקצוען תוך זמן קצר.

צילום מסך של תוכנית כלי החיתוך
אילוסטרציה: צילום מסך של תוכנית כלי החיתוך

שימוש בכלי החיתוך

כלי החיתוך הוא כלי חינמי שמגיע עם Windows ומאפשר לך לצלם צילומי מסך במהירות ובקלות. כדי להפעיל את כלי החיתוך, פתח את תפריט התחל והקלד “כלי חיתוך” בתיבת החיפוש. לאחר מכן תוכל להשתמש בכלי כדי ללכוד מלבן, צורה חופשית או כל המסך. כלי החיתוך מאפשר לך גם להוסיף הערות, לשמור ולשתף צילומי מסך בקלות.

שימוש במכשיר נייד

אם אתה משתמש במכשיר נייד עם מסך מגע, כגון מכשיר אייפון, אייפד או אנדרואיד, צילום מסך קל. כל מה שאתה צריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור הבית וכפתור ההפעלה בו-זמנית. פעולה זו תצלם צילום מסך של המסך ותשמור אותו במכשיר שלך. לאחר מכן תוכל לגשת לצילום המסך בספריית התמונות של המכשיר שלך.

שימוש ב-Mac: משתמשי Mac יכולים לצלם צילומי מסך על ידי לחיצה על מקשי Command-Shift-3 במקלדת שלהם. פעולה זו תצלם צילום מסך של כל המסך ותשמור אותו כקובץ על שולחן העבודה. אתה יכול גם ללחוץ על Command-Shift-4 כדי ללכוד אזור נבחר במסך. לא משנה באיזה מכשיר אתה משתמש, צילום מסך הוא דרך מצוינת ללכוד מידע ולשתף אותו עם אחרים. בין אם אתה משתמש במחשב Windows, Mac או מכשיר נייד, אתה יכול בקלות לצלם צילומי מסך ולשתף אותם עם העולם.

שיטות לצילום מסך:

שיטה מערכת הפעלה תיאור תמונה
קיצורי דרך במקלדת Windows/Mac/Linux הקש על מקש Print Screen במקלדת כדי לצלם צילום מסך של כל המסך. הטמע תמונה של מקלדת עם מקש Print Screen מודגש
תוכניות לכידת מסך Windows/Mac/Linux הורד תוכנית לכידת מסך כדי לצלם צילומי מסך של חלקים ספציפיים במסך שלך. הטמע תמונה של תוכנית לכידת מסך
לחצן הדפס מסך Windows/Mac/Linux לחץ על הלחצן Print Screen במחשב שלך כדי לצלם צילום מסך של כל המסך שלך. הטמע תמונה של לחצן Print Screen
כלים של שורת הפקודה לינוקס השתמש בכלי שורת הפקודה כדי לצלם צילומי מסך של חלקים ספציפיים במסך שלך. הטמע תמונה של כלי שורת הפקודה

צילום מסך במחשב הוא קל וניתן לעשות זאת בכמה שיטות שונות. בעזרת הפוסט הזה, כל אחד יכול ללמוד במהירות איך לצלם צילום מסך במחשב שלו.

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

תוכן עניינים

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

מה עוד

מאמרים דומים

וובינר יצירת הכנסה מקנבה למורים

תודה נחזור אליך

תודה על הרשמתך – יועצי הלימודים שלנו יחזרו בהקדם האפשרי     ניתן להצטרף לקבוצה בווטסאפ לעדכוני וובינרים בנושאי העשרה עם קנבה – לחצו כאן להצטרפות לקנבה ישראל בפייסבוק – לחצו כאן לקבלת קנבה פרו ל-30 ימי ניסיון בחינם ( מיוחד לתלמידי צדק אקדמי ) – לחצו כאן  בואו לראות את תיקי העבודות של בוגרי המסלול של צדק

איך להיחשף בטיקטוק?

TikTok הופך במהירות לאחת מפלטפורמות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר. זוהי דרך מצוינת להציג את התוכן שלך בפני קהל רחב. מאמר זה יספק טיפים ועצות כיצד להיחשף ב- TikTok, וכיצד להשתמש בפלטפורמה ליצירת תוכן מוצלח. צור תוכן מרתק יצירת תוכן ב-TikTok מרתק ומבדר הוא המפתח לחשיפת התוכן שלך. חשבו על דרכים יצירתיות להשתמש בתכונות הפלטפורמה כדי

איך מקבלים כסף מטיקטוק?

TikTok היא פלטפורמת מדיה חברתית שמטביעה את חותמה בעולם המקוון. למרות שזוהי פלטפורמה מצוינת לבידור, משתמשים רבים מחפשים דרכים להרוויח ממנה כסף. פוסט זה ידון בדרכים השונות להרוויח כסף מ-TikTok, כולל הצגת מודעות, יצירת תוכן ממומן ומכירת מוצרים. זה גם יספק טיפים כיצד למקסם את הרווחים שלך. מודעות אחת הדרכים הפופולריות והיעילות ביותר להרוויח כסף

איך מוסיפים שיר לסרטון בטיקטוק?

הוספת שיר לסרטון TikTok היא דרך מצוינת להבליט אותו ולקבל יותר צפיות. פוסט זה בבלוג מסביר בפירוט את השלבים הדרושים להוספת שיר לסרטון TikTok. הוא מכסה נושאים כמו כיצד לבחור שיר, כיצד להוסיף את השיר לסרטון וכיצד להתאים את עוצמת הקול של המוזיקה. בנוסף, הוא כולל שני איורים שיעזרו להדריך את הקורא בתהליך. בחירת שיר

הובלנו מהלכים גם

בתקשורת

“לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…”

להמשך קריאה..

” רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…”

להמשך קריאה..

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה”ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל”חי בלילה” שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: “כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד”

להמשך קריאה..

יש לכם על מי לסמוך....

שותפי פייסבוק

שותפי גוגל

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד