איך עושים צילום מסך בסמסונג ?

חדש באתר המכללה!

 קורסי החשיפה שלנו במחיר נח לכל כיס של 99 ש”ח + מע”מ

בואו לנסות את הקורסים שלנו עם קורסי בסיס

תוכן עניינים

צילום מסך במכשיר סמסונג הוא תהליך פשוט. פוסט זה בבלוג יספק מדריך שלב אחר שלב כיצד לצלם צילום מסך במכשיר סמסונג, וכן יספק שתי תמונות כדי להמחיש טוב יותר את התהליך.

סקירה כללית

אם יש לך מכשיר סמסונג, כנראה שרצית לצלם צילום מסך בשלב מסוים. צילום מסך הוא דרך מצוינת לשמור ולשתף תוכן מהטלפון או הטאבלט, וזה תהליך פשוט. פוסט זה בבלוג יספק מדריך שלב אחר שלב כיצד לצלם צילום מסך במכשיר סמסונג. בנוסף להוראות, ייכללו שתי תמונות כדי להמחיש טוב יותר את התהליך.

שלב 1: מצא ולחץ על לחצן הפחתת עוצמת הקול וכפתור ההפעלה בו-זמנית. לחצן הפחתת עוצמת הקול ממוקם בדרך כלל בצד שמאל של המכשיר, וכפתור ההפעלה ממוקם בדרך כלל בצד ימין. אם אתה מתקשה באיתור הכפתורים, עיין בתמונה למטה.

שלב 2: לאחר שלחצתם על שני הכפתורים בו-זמנית, המכשיר שלכם ישמיע רעש תריס, המצביע על כך שצילום המסך צולם בהצלחה. לאחר מכן תוכל למצוא את צילום המסך שלך בגלריית התמונות של המכשיר שלך. עיין בתמונה למטה כדי לראות היכן נמצא צילום המסך בגלריית התמונות שלך.

מסקנה: צילום מסך במכשיר סמסונג הוא תהליך פשוט. עם שני כפתורים בלבד וכמה שלבים פשוטים, תוכל לצלם צילום מסך תוך זמן קצר. אני מקווה שפוסט זה בבלוג סיפק מדריך מועיל כיצד לצלם צילום מסך במכשיר סמסונג.

איור של מכשיר סמסונג עם הכפתורים המתאימים מודגשים.
אילוסטרציה: איור של מכשיר סמסונג עם הכפתורים המתאימים מודגשים.

שימוש בכפתורים הפיזיים

אם יש לך מכשיר ישן יותר, ייתכן שתצטרך להשתמש בלחצנים הפיזיים בטלפון או בטאבלט כדי לצלם צילום מסך. זוהי הדרך המסורתית לצלם צילומי מסך במכשירי סמסונג. כדי לצלם צילום מסך באמצעות הכפתורים הפיזיים, לחץ על כפתורי "בית" ו"הפעלה" בו-זמנית. כפתור "הבית" ממוקם בדרך כלל במרכז התחתון של המכשיר, וכפתור "ההפעלה" ממוקם בדרך כלל בצד ימין. החזק את הכפתורים למשך כשתי שניות והמכשיר שלך יצלם צילום מסך. לאחר מכן תוכל למצוא את צילום המסך בגלריית התמונות של המכשיר שלך.

שימוש ב-Palm Swipe

אם המכשיר שלך פועל עם אנדרואיד 4.0 ומעלה, אתה יכול להשתמש בתכונת "החלקת כף היד" כדי לצלם צילום מסך. כדי להשתמש בתכונה זו, הנח את כף היד שלך שטוחה לצד המכשיר ולאחר מכן החלק אותה על המסך מצד לצד. פעולה זו תצלם צילום מסך של המסך הנוכחי של המכשיר שלך. לאחר מכן תוכל למצוא את צילום המסך בגלריית התמונות של המכשיר שלך.

שימוש ב-Smart Select: מכשירי סמסונג מסוימים המריצים אנדרואיד 5.0 ומעלה כוללים תכונה "Smart Select" המאפשרת לך לצלם צילום מסך בכמה הקשות. כדי להשתמש בתכונה זו, פתח את תפריט "בחירה חכמה" ולאחר מכן בחר את סוג צילום המסך שברצונך לצלם. אתה יכול לבחור לצלם צילום מסך של כל המסך, חלק מלבני של המסך, או חלק מהמסך בצורת עיגול או צורה אחרת. לאחר שבחרת את סוג צילום המסך שברצונך לצלם, הקש על כפתור "צלם מסך" והמכשיר שלך יצלם צילום מסך. לאחר מכן תוכל למצוא את צילום המסך בגלריית התמונות של המכשיר שלך.

צילום מסך של Galaxy Note 10+ עם הכלי Smart Select מודגש.
אילוסטרציה: צילום מסך של Galaxy Note 10+ עם הכלי Smart Select מודגש.

שימוש ב-Smart Capture

התכונה "ללכוד חכם" בחלק ממכשירי סמסונג המריצים אנדרואיד 5.0 ומעלה מאפשרת לך לצלם צילום מסך ולאחר מכן לערוך אותו. כדי להשתמש בתכונה זו, פתח את תפריט "לכידה חכמה" ולאחר מכן בחר את סוג צילום המסך שברצונך לצלם. אתה יכול לבחור לצלם צילום מסך של כל המסך, חלק מלבני של המסך, או חלק מהמסך בצורת עיגול או צורה אחרת. לאחר שבחרת את סוג צילום המסך שברצונך לצלם, הקש על כפתור "צלם מסך" והמכשיר שלך יצלם צילום מסך. לאחר מכן תינתן לך האפשרות לערוך את צילום המסך. אתה יכול לחתוך את התמונה, לצייר עליה או להוסיף טקסט. לאחר שתסיים לערוך את התמונה, הקש על כפתור "שמור" וצילום המסך הערוך יישמר בגלריית התמונות של המכשיר שלך.

שימוש ב-Smart Select

חלק ממכשירי סמסונג מגיעים עם תכונת "Smart Select". תכונה זו מאפשרת לך לצלם צילום מסך של אזור מסוים במסך. כדי להשתמש בתכונה זו, פתח את תפריט "בחירה חכמה" ולאחר מכן בחר את סוג צילום המסך שברצונך לצלם. אתה יכול לבחור לצלם צילום מסך של כל המסך, חלק מלבני של המסך, או חלק מהמסך בצורת עיגול או צורה אחרת. לאחר שבחרת את סוג צילום המסך שברצונך לצלם, הקש על כפתור "צלם מסך" והמכשיר שלך יצלם צילום מסך. לאחר מכן תינתן לך האפשרות לערוך את צילום המסך. אתה יכול לחתוך את התמונה, לצייר עליה או להוסיף טקסט. לאחר שתסיים לערוך את התמונה, הקש על כפתור "שמור" וצילום המסך הערוך יישמר בגלריית התמונות של המכשיר שלך.

שימוש בצילום מסך: חלק ממכשירי סמסונג מגיעים עם תכונת "צילום מסך". תכונה זו מאפשרת לך לצלם צילום מסך של כל המסך. כדי להשתמש בתכונה זו, פתח את תפריט "צילום מסך" ולאחר מכן בחר את סוג צילום המסך שברצונך לצלם. אתה יכול לבחור לצלם צילום מסך של כל המסך או חלק מלבני של המסך. לאחר שבחרת את סוג צילום המסך שברצונך לצלם, הקש על כפתור "צלם מסך" והמכשיר שלך יצלם צילום מסך. לאחר מכן תינתן לך האפשרות לערוך את צילום המסך. אתה יכול לחתוך את התמונה, לצייר עליה או להוסיף טקסט. לאחר שתסיים לערוך את התמונה, הקש על כפתור "שמור" וצילום המסך הערוך יישמר בגלריית התמונות של המכשיר שלך. אתה יכול גם להשתמש בכפתור "שתף" כדי לשתף במהירות צילומי מסך עם בני משפחה וחברים. פשוט הקש על כפתור "שתף" ובחר בשיטה שבה תרצה לשתף את צילום המסך. אתה יכול לשלוח את צילום המסך באמצעות הודעה, דואר אלקטרוני או מדיה חברתית. צילום מסך הוא דרך מצוינת ללכוד רגעים וזיכרונות חשובים. עם התכונות "לכידה חכמה", "בחירה חכמה" ו"לכידת מסך" במכשירי סמסונג, צילום מסך קל וללא בעיות.

כיצד לצלם צילום מסך בסמסונג:

שלב פעולה תמונה זמן
1 לחץ והחזק את לחצני ההפעלה והנמכת עוצמת הקול בו-זמנית image_1.png 1-2 שניות
2 שחרר את הכפתורים כאשר אתה רואה את האנימציה של צילום המסך image_2.png 2-3 שניות
3 צילום המסך יישמר בגלריה בתיקיית צילומי מסך
4 שתף את צילום המסך ישירות מההודעה

על ידי ביצוע השלבים המתוארים בפוסט זה בבלוג, כעת אתה אמור להבין טוב יותר כיצד לצלם צילום מסך במכשיר סמסונג.

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

תוכן עניינים

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

מה עוד

מאמרים דומים

״חייתי ממשכורת מינימום, למדתי איך לייצר עוד כסף באונליין״​

״חייתי ממשכורת מינימום, למדתי איך לייצר עוד כסף באונליין״ “יעקב לא מבטיח הבטחות באוויר” היא מדגישה “ולכן גם אין אכזבות. מה שיעקב הבטיח גם במעמד מכירת הקורס וגם בלימודים עצמם, הם ללמד אותי איך עושים כסף בדיגיטל.” ״אין הבטחות באוויר ולכן גם אין אכזבות..״ אלה יבדייב, בת 18, קיבלה את הקורס לשיווק דיגיטלי של יעקב

וובינר יצירת הכנסה מקנבה למורים

תודה נחזור אליך

תודה על הרשמתך – יועצי הלימודים שלנו יחזרו בהקדם האפשרי     ניתן להצטרף לקבוצה בווטסאפ לעדכוני וובינרים בנושאי העשרה עם קנבה – לחצו כאן להצטרפות לקנבה ישראל בפייסבוק – לחצו כאן לקבלת קנבה פרו ל-30 ימי ניסיון בחינם ( מיוחד לתלמידי צדק אקדמי ) – לחצו כאן  בואו לראות את תיקי העבודות של בוגרי המסלול של צדק

איך להיחשף בטיקטוק?

TikTok הופך במהירות לאחת מפלטפורמות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר. זוהי דרך מצוינת להציג את התוכן שלך בפני קהל רחב. מאמר זה יספק טיפים ועצות כיצד להיחשף ב- TikTok, וכיצד להשתמש בפלטפורמה ליצירת תוכן מוצלח. צור תוכן מרתק יצירת תוכן ב-TikTok מרתק ומבדר הוא המפתח לחשיפת התוכן שלך. חשבו על דרכים יצירתיות להשתמש בתכונות הפלטפורמה כדי

איך מקבלים כסף מטיקטוק?

TikTok היא פלטפורמת מדיה חברתית שמטביעה את חותמה בעולם המקוון. למרות שזוהי פלטפורמה מצוינת לבידור, משתמשים רבים מחפשים דרכים להרוויח ממנה כסף. פוסט זה ידון בדרכים השונות להרוויח כסף מ-TikTok, כולל הצגת מודעות, יצירת תוכן ממומן ומכירת מוצרים. זה גם יספק טיפים כיצד למקסם את הרווחים שלך. מודעות אחת הדרכים הפופולריות והיעילות ביותר להרוויח כסף

הובלנו מהלכים גם

בתקשורת

“לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…”

להמשך קריאה..

” רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…”

להמשך קריאה..

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה”ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל”חי בלילה” שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: “כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד”

להמשך קריאה..

יש לכם על מי לסמוך....

שותפי פייסבוק

שותפי גוגל

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד