קורס טיקטוק לבני נוער

חדש באתר המכללה!

 קורסי החשיפה שלנו במחיר נח לכל כיס של 99 ש”ח + מע”מ

בואו לנסות את הקורסים שלנו עם קורסי בסיס

תוכן עניינים

TikTok היא אפליקציית מדיה חברתית המשמשת בני נוער. אפליקציה זו מאפשרת למשתמשים ליצור סרטונים קצרים ולשתף אותם עם העוקבים שלהם.

במאמר זה נדבר על קורס TikTok לבני נוער. הקורס נועד לעזור לבני נוער ללמוד כיצד ליצור ולערוך סרטונים באפליקציית TikTok.

הקורס נוצר על ידי מפיק וידאו מנוסה שעבד עם מותגים גדולים כמו אדידס, נייקי ורד בול.

TikTok היא אחת מפלטפורמות המדיה החברתית הצומחות ביותר. זו גם אפליקציה פופולרית בקרב בני נוער. אבל, יש כמה תפיסות שגויות לגבי האפליקציה והמשתמשים שלה.

קורס זה יספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת על TikTok וכיצד להשתמש בו בצורה אחראית. תלמד כיצד ליצור פרופיל, למצוא חברים ולחקור תכונות שונות.

זה גם מכסה מה לעשות אם מישהו משתף תוכן לא הולם בפיד שלך או מתחיל לעקוב אחריך ללא רשותך. ולבסוף, הקורס הזה מלמד אותך איך למחוק את החשבון שלך ומה קורה אם אין לך חשבון בכלל.

האם סרטוני TikTok מזיקים לבני נוער?

TikTok היא אפליקציית מדיה חברתית פופולרית. הוא הושק בספטמבר 2017 והוא גדל במהירות. סרטוני TikTok הם סרטונים קצרים שניתן ליצור ב-15 שניות או פחות והם עוסקים בעיקר בשירה, ריקוד או קומדיה.

TikTok היא דרך מצוינת לבני נוער לבטא את עצמם בצורה יצירתית וליהנות עם חבריהם. יש כמה חששות לגבי האפליקציה בגלל הפופולריות של הסרטונים בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם, סנאפצ'ט וכו'. יש אנשים שחושבים ש-TikTok עלול להזיק לבני נוער בגלל התוכן שלו כמו שימוש בסמים, אלימות וכו', אבל זה לא רק TikTok מזיק לבני נוער.

TikTok היא אפליקציית מדיה חברתית המאפשרת למשתמשים לפרסם סרטונים קצרים. זה פופולרי ביותר בקרב בני נוער. האפליקציה ספגה ביקורת על הפוטנציאל שלה להוביל לבריאות נפשית לקויה ולהתמכרות בקרב בני נוער.

האפליקציה זוכה גם לביקורת על היותה פלטפורמה לבריונות ברשת וטורפים מיניים, מכיוון שהיא לא מציעה בקרת הורים ואין דרך לדווח על התעללות. זה הוביל כמה הורים לבקש מבתי הספר לא לאפשר את השימוש באפליקציה בקמפוס.

הסכנות שבהקלטה ב-TikTok ובאפליקציות אחרות של מדיה חברתית.

בשנים האחרונות, אפליקציות מדיה חברתית הפכו פופולריות יותר ויותר בקרב בני נוער. TikTok היא אחת מאפליקציות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר המשמשות בני נוער. האפליקציה מאפשרת למשתמשים לשתף סרטונים קצרים של עצמם עם אחרים, שיכולים להיות מצחיקים או רציניים. אורך הסרטונים האלה בדרך כלל הוא 15 שניות.

TikTok ספגה ביקורת על עידוד בריונות רשת וניצול של קטינים. ישנם מקרים רבים שבהם קטינים שיתפו תוכן לא הולם ב-TikTok כדי להשיג יותר עוקבים או לייקים לסרטונים שלהם.

יש אנשים שגם מאמינים שהאפליקציה הזו מסוכנת מכיוון שהיא יכולה לשמש כדי להקליט פשעים בתהליך או לפרסום תוכן לא הולם ללא כל השלכות על המשתמש.

לכן, אנחנו צריכים לשים לב היטב כשהילדים שלנו משתמשים באפליקציות מדיה חברתית כמו TikTok בגלל שהם

חלופות TikTok והדרך הטובה ביותר להגן על עצמך.

TikTok היא אפליקציית מדיה חברתית שראתה צמיחה אקספוננציאלית בשנים האחרונות. היא הפכה לאפליקציה פופולרית במיוחד בקרב בני נוער ולא קשה להבין מדוע. הוא מציע הרבה תכונות שהופכות אותו לחוויה מהנה ומרתקת עבור המשתמשים, כמו היכולת ליצור סרטונים קצרים עם מוזיקה.

הפופולריות של TikTok, לעומת זאת, הובילה לאנשים רבים לדאוג מההשפעות המזיקות האפשריות שלו על בני נוער. יש גם חששות לגבי מידת הפגיעה האפליקציה הזו משאירה משתמשים בכל הנוגע להגדרות הפרטיות.

TikTok היא אפליקציית מדיה חברתית פופולרית בקרב בני נוער. היא הפכה לאחת האפליקציות הפופולריות ביותר בקרב בני נוער בשנה האחרונה.

אבל, זה יכול להיות מקום לא בטוח לילדים והיו דיווחים על בריונות ברשת, תוכן לא הולם שפורסם על ידי מבוגרים וסכנות אחרות. לכן, כדי לשמור על בטיחות הילדים שלך ב-TikTok, עליך לשקול כמה חלופות ל-TikTok וכמה דרכים להגן עליהם מפני סכנות ב-TikTok.

אלטרנטיבה טובה עבור TikTok היא Musical.ly מכיוון שהוא הרבה יותר בטוח מ-TikTok מבחינת תוכן לא הולם ובריונות ברשת. אתה יכול גם להשתמש באפליקציות בקרת הורים כמו Circle with Disney או Safe Kids Online כדי לפקח על מה שהילדים שלך עושים באינטרנט בכל אפליקציה שהם משתמשים בהם, כולל Musical.ly או TikTok.

מדריך ליצירת חשבון נער בטוח ומהנה ב-TikTok.

TikTok היא אפליקציית מדיה חברתית שהפכה פופולרית בקרב בני נוער. זוהי פלטפורמת שיתוף וידאו קצרה שניתן להשתמש בה כדי לשתף סרטונים עם חברים ועוקבים. האפליקציה מיועדת למי שאוהב ליצור ולצפות בסרטונים קצרים, זו דרך קלה ליצור ולשתף תוכן עם העולם.

קורס זה ילמד אותך כיצד ליצור חשבון בטוח ומהנה ב-TikTok, מבלי לסכן את פרטיותך או בטיחותך. זה גם ילמד אותך איך להשיג יותר עוקבים, לייקים ותגובות ב-TikTok.

TikTok היא אפליקציית מדיה חברתית שקיימת כבר כמעט עשור. זוהי אפליקציית שיתוף הווידאו הפופולרית ביותר בקרב בני נוער בארצות הברית, העולה על סנאפצ'ט ואינסטגרם.

מאמר זה יספק לך מידע על איך ליצור חשבון בטוח ומהנה ב-TikTok לבני נוער. תלמד על סוגי החשבונות השונים הזמינים ליצירה, כמו גם כיצד להגדיר את החשבון שלך כדי להפוך אותו לאבטח יותר.

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

תוכן עניינים

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק

יעקב צדק

יעקב צדק - יזם דיגיטלי, בן 29 מאור עקיבא. מחבר בין אנשים ועסקים לדיגיטל. " אם אני יכול, גם אתם יכולים"

סטודנטים מספרים על החוויה מהקורסים

עקבו אחרינו

הכי פופולארי במגזין שיווק ויזמות

קטגוריות אתר

מה עוד

מאמרים דומים

״חייתי ממשכורת מינימום, למדתי איך לייצר עוד כסף באונליין״​

״חייתי ממשכורת מינימום, למדתי איך לייצר עוד כסף באונליין״ “יעקב לא מבטיח הבטחות באוויר” היא מדגישה “ולכן גם אין אכזבות. מה שיעקב הבטיח גם במעמד מכירת הקורס וגם בלימודים עצמם, הם ללמד אותי איך עושים כסף בדיגיטל.” ״אין הבטחות באוויר ולכן גם אין אכזבות..״ אלה יבדייב, בת 18, קיבלה את הקורס לשיווק דיגיטלי של יעקב

וובינר יצירת הכנסה מקנבה למורים

תודה נחזור אליך

תודה על הרשמתך – יועצי הלימודים שלנו יחזרו בהקדם האפשרי     ניתן להצטרף לקבוצה בווטסאפ לעדכוני וובינרים בנושאי העשרה עם קנבה – לחצו כאן להצטרפות לקנבה ישראל בפייסבוק – לחצו כאן לקבלת קנבה פרו ל-30 ימי ניסיון בחינם ( מיוחד לתלמידי צדק אקדמי ) – לחצו כאן  בואו לראות את תיקי העבודות של בוגרי המסלול של צדק

איך להיחשף בטיקטוק?

TikTok הופך במהירות לאחת מפלטפורמות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר. זוהי דרך מצוינת להציג את התוכן שלך בפני קהל רחב. מאמר זה יספק טיפים ועצות כיצד להיחשף ב- TikTok, וכיצד להשתמש בפלטפורמה ליצירת תוכן מוצלח. צור תוכן מרתק יצירת תוכן ב-TikTok מרתק ומבדר הוא המפתח לחשיפת התוכן שלך. חשבו על דרכים יצירתיות להשתמש בתכונות הפלטפורמה כדי

איך מקבלים כסף מטיקטוק?

TikTok היא פלטפורמת מדיה חברתית שמטביעה את חותמה בעולם המקוון. למרות שזוהי פלטפורמה מצוינת לבידור, משתמשים רבים מחפשים דרכים להרוויח ממנה כסף. פוסט זה ידון בדרכים השונות להרוויח כסף מ-TikTok, כולל הצגת מודעות, יצירת תוכן ממומן ומכירת מוצרים. זה גם יספק טיפים כיצד למקסם את הרווחים שלך. מודעות אחת הדרכים הפופולריות והיעילות ביותר להרוויח כסף

הובלנו מהלכים גם

בתקשורת

“לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…”

להמשך קריאה..

” רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…”

להמשך קריאה..

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה”ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל”חי בלילה” שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: “כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד”

להמשך קריאה..

יש לכם על מי לסמוך....

שותפי פייסבוק

שותפי גוגל

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד