ללמוד דיגיטל וטכנולוגיה
מכל מקום בזמן שלך

זה הזמן להתחיל את המסע שלך לעבר העולם הדיגיטלי עם מיטב קורסים אונליין דיגיטליים שיאפשרו לך להכנס לעולם הדיגיטלי

קורס שיווק דיגיטלי למורים

נוף השיווק המודרני בשנת 2017

בקורס זה, המורים ילמדו על נוף השיווק המודרני על ידי חקר השיווק הדיגיטלי דרך עדשה של חינוך. המורים יכירו את ערוצי השיווק הדיגיטליים השונים וכיצד ניתן להשתמש בהם כדי להגיע לקהל היעד שלהם. הם גם ילמדו כיצד להשתמש בכלים דיגיטליים לפיתוח מקצועי ומיתוג אישי משלהם.

המדריכה, שהיא מחנכת מנוסה ומשווקת דיגיטלית, תחלוק את התובנות שלה לגבי האופן שבו מחנכים יכולים להשתמש בכלים דיגיטליים במסגרות הכיתה שלהם ולחקור את ההזדמנויות לשילוב כלים אלה בעיצוב תכנית הלימודים.

השיווק השתנה מאוד בשנים האחרונות. זה הפך להרבה יותר דיגיטלי וחברתי. זו הסיבה שחשוב ללמד את התלמידים על שיווק בבית הספר. וגם לספק להם את הכישורים והידע הנכונים כדי שיוכלו להצליח בעולם התחרותי הזה של שיווק.

מקום טוב להתחיל ללמד תלמידים על שיווק דיגיטלי יהיה באמצעות קורסי שיווק דיגיטלי למורים הזמינים באינטרנט. קורסים אלו יעניקו להם את כל הכישורים הדרושים להם כדי להצליח כמשווקים, כגון שיווק בדואר אלקטרוני, מדיה חברתית, עיצוב אתרים, יצירת תוכן וכו'.

התחל קורס שיווק דיגיטלי בקהילה שלך

קורס שיווק דיגיטלי זה למורים יעזור להם להתחיל קורס שיווק דיגיטלי משלהם בקהילה שלהם. הקורס הוא הצעד הראשון להפוך למשווק מקוון מצליח.

הקורס יכסה את היסודות של שיווק דיגיטלי, הכולל נושאים כמו:

– מבוא לשיווק

– מושגי שיווק דיגיטלי

– שיווק ברשתות חברתיות

– שיווק במייל

– אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

קורס השיווק הדיגיטלי למחנכים צריך לכלול את הנושאים הבאים:

– מבוא לשיווק דיגיטלי

– אסטרטגיה ותכנון שיווק דיגיטלי – אופטימיזציה למנועי חיפוש, מדיה חברתית, פרסום בתשלום, שיווק במייל, שיווק באמצעות תוכן

– פרסום מקוון – מודעות באנר, מודעות וידאו, מודעות מובייל

– טכנולוגיה סלולרית בשיווק דיגיטלי – עיצוב ופיתוח אתרים למובייל; עיצוב ופיתוח אפליקציות לנייד; מסחר נייד

– ניתוחי רשת

– אופטימיזציה למנועי חיפוש – טכניקות SEO בדף וכן טכניקות SEO מחוץ לדף

– ניהול ואסטרטגיה של מדיה חברתית

– אסטרטגיה וניהול שיווק בדוא"ל

– יצירת תוכן לאינטרנט – הפקת וידאו; הפקת פודקאסטים; בלוגים

מדוע לימוד שיווק דיגיטלי חשוב?

שיווק דיגיטלי הוא תעשייה שצומחת במהירות. זה כבר לא רק מדיה חברתית, שיווק בדוא"ל ואופטימיזציה למנועי חיפוש. משווקים דיגיטליים אחראים כעת למשוך לקוחות בכל הערוצים, כולל עוזרים קוליים וצ'אטבוטים. אם אתה מורה שמעוניין להרוויח יותר כסף או לקדם את הקריירה שלך, הגיע הזמן להתחיל ללמוד שיווק דיגיטלי.

קורס שיווק דיגיטלי למורים הוא דרך מצוינת עבורם ללמוד על הטרנדים האחרונים בעולם הדיגיטלי וכיצד ללמד את התלמידים שלהם על כך. זהו קורס מגוון שמכסה הכל מפרסום במדיה חברתית, לשיווק בדוא"ל וצורות אחרות של שיווק דיגיטלי.

מורים נמצאים בעמדה חשובה בכל הנוגע ללמד את תלמידיהם על העולם החדש שבו הם גדלים. הם כל הזמן לומדים דברים חדשים והם רוצים שהתלמידים שלהם יוכלו לעשות את אותו הדבר. הדרך הטובה ביותר שהם יכולים לעזור להם היא לספק להם את הידע והמיומנויות שהם צריכים באמצעות קורס שיווק דיגיטלי למורים.

מהן הדרכים הטובות ביותר ללמד אסטרטגיות שיווק דיגיטלי?

קורס זה מיועד למורים המחפשים ללמוד אסטרטגיות וטכניקות שיווק דיגיטליות. זה יעזור להם להבין את היסודות של שיווק דיגיטלי, כמו גם איך ללמד את התלמידים שלהם על זה.

ישנן דרכים רבות ללמד אסטרטגיות שיווק דיגיטלי. מורים יכולים להשתמש בסרטונים, בחנים, בתוכן אינטראקטיבי ועוד. הם צריכים גם לוודא שיש להם הבנה טובה של הנושא לפני שהם מלמדים אותו לתלמידיהם.

המורים יהיו אחד האנשים החשובים ביותר בעתיד. הם אלה שיצטרכו ללמד את תלמידיהם על שיווק דיגיטלי וכיצד להשתמש בו בחיי היומיום שלהם. לכן חשוב למורים ללמוד על אסטרטגיות אלו וללמד אותן את תלמידיהם.

קורס שיווק דיגיטלי למורים: מהן הדרכים הטובות ביותר ללמד אסטרטגיות שיווק דיגיטלי? – אסטרטגיות הוראה למורים, איך להפוך למורה בקן

וובינר יצירת הכנסה עם קנבה מבית צדק אקדמי
בחסות yaakov tzedek
נתמך על ידי
נתמך על ידי

תוכן עניינים

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד