קורס מעצבים ויוצרי תוכן באמצעות שימוש ב-AI

דמיינו לעצמכם שאתם יכולים להיות המעצבים, כותבי ויוצרי תוכן של עצמכם תוך מספר שיעורים, דמיינו לעצמכם שאתם גם יכולים להיות נותני שירות ביצירת תכנים לכל מטרה. עכשיו תדעו – זה אפשרי וזה יכול לקרות תוך שבוע – אם רק תשקיעו מעט זמן וקשב בלימוד הקורס הראשון, המקיף והכי מתקדם בארץ בשימוש כלי בינה מלאכותית.

בינה מלאכותית בכף ידך

חשוב לדעת:
הקורס שלנו הוא קורס שמתעדכן LIFETIME על כל חידוש כלי AI ועל כל פיפס שקיים בבינה מלאכותית - כזה שיעזור לכם לדייק את המטרות שלכם.

כלי AI – בעברית ChatGPT & Midjourney

הקורס הראשון, המתקדם, המקיף והגדול ביותר בישראל​

MIDJOURNEY

תוכנת עיצוב תמונות מתקדמת בהזנת הנחיית טקסט \ פרומפט בלבד

CHATGPT

CHATGPT

תוכנת הפקת תכני טקסט מתקדמת ביותר

לאונרדו

Leonardo

תוכנת הפקת יצירת ועיצוב תמונות מתקדמת עם יכולת למידה עצמית

Stable Diffusion

האמא והאבא של תוכנות יצירת התמונות

איך עובד הקורס ומה לומדים​

בקורס כלי AI שלנו שמכיל כרגע כ-40 שיעורים נלמד איך לעבוד מהתחלה ועד הסוף, מ0 ל 100 עם התוכנות המובילות בתעשיית הבינה מלאכותית – מידג’רני, צ’אטGPT, סטייבל דפיושן ועוד תוכונת AI משלימות וסודיות

01

CHATGPT

נלמד איך להתכתב עם הבוט \ הצ'אט ולדייק אותו עם ניסוחים ופרומפטים ולהגיע לרמת מקוצען בקבלת תכנים, ולהגיע ליעדים שאנחנו רוצים וצריכים, נלמד איך לייצר טקסטים עבור הוראות לעיצוב במיד'גרני ונתקין תוספים שיעזרו לנו בקידום אתרים ובהכנת מצגות ועוד.

02

מידג'רני

נלמד איך להשתמש, איך לעצב, איך לנסח פרופמטים נכונים ומדוקיים, נלמד איך ליצור עיצובים לכל מטרה,עיצוב לסושיאל, עיצוב אתר, עיצוב לוגו, עיצוב מותג, עיצוב דמויות, עיצוב מסכים ועוד שלל עיצובים שאת תוכנם תוכלו לראות בפירוט השיעורים.

03

סטייבל דפיוזן

נלמד את רזי התוכנה, איך מתקינים, איך משתמשים בתוכנה שהיא התוכנה המקורית לכל מחוללי התמונות, איך יוצרים תמונות פורטריט ואיך עושים סרטונים יחד עם שילוב של תוכנות נוספות.

04

כלי AI נוספים וסודיים

נלמד על מספר תוכנות נוספות שמשלימות את התוכנות העיקריות שלנו, בין היתר נלמד את מיקרוסופט בינג, לאונרדו, סטייבל דפיוזן, אסטריה, את אדובי פייר פליי, את לייזי SEO, תוכנות ליצירת וידאו, ועוד תוכונת שיעזרו לנו ליצור מוצרים נפלאים.

למה לבחור בנו?

למה דווקא אנחנו המתאימים ביותר עבורכם ללמידת AI?

אנחנו הראשונים ברשת לזהות את הפריצה של עולמות ה-AI, אנחנו עם ניסיון של 4 שנים בכל מה שקשור בבינה מלאכותית (שזה בעצם הזמן שהAI נמצא בדיגיטל), אנחנו עם ניסיון של מעל 15 שנה בתעשיית הדיגיטל ויש לנו עוד לא מעט קורסים דיגיטליים נוספים שכבר העברנו. בנוסף הקורס שלנו עם מעל 650 סטודנטים מרוצים שגם משתמשים בכלים שנתנו להם בתעשיה.

הקורס שלנו מונה כרגע מעל 44 שיעורים, והיד עוד נטויה, כאשר משתדלים כל שבוע לחדש עם שיעור נוסף וכמובן לעדכן על כל חידוש בבינה מלאכותית.

רכשתם את הקורס? לא תצטרכו עוד לשלם על השיעורים הנוספים שנעלה.

0 +
שיעורים קיימים
0 +
סטודנטים
0 +
פרומפטים סודיים לשימוש
0 +
לייבים שאלות תשובות

דברים שיצרנו ב-AI

דוגמאות לתוצרים שתוכלו ליצור עם בינה מלאכותית​

עיצוב עמוד הבית לאתר​

יצירת דמות אנימציה

יצירת דמות מותג במידג'רני

יצירת לוגו מותג במידג'רני

תעודת סיום קורס

בסיום הקורס, הסטודנטים רשאים לקבל תעודת סיום ממכללת צדק

הקורס המלא, המקיף והמתעדכן תמיד

999 + מע"מ
  • כל מה שיש בקורס בניית מותג​
  • כלים נוספים ​
  • קורס ממשיך להתעדכן בכלים חדשים תמיד​
  • קבוצת ווצאפ ופייסבוק פעילה לשאלות תשובות ושיתופים
  • רעיונות חדשים

סטודנטים ממליצים

סטודנטים ממליצים על קורס AI

קורס מבית צדק מדיה ו- DNA Media