ללמוד דיגיטל וטכנולוגיה
מכל מקום בזמן שלך

זה הזמן להתחיל את המסע שלך לעבר העולם הדיגיטלי עם מיטב קורסים אונליין דיגיטליים שיאפשרו לך להכנס לעולם הדיגיטלי

CANVA קנבה לגננות

הקדמה: מדוע עיצוב חשוב לילדים?

עיצוב נמצא בכל מקום. זה נמצא בבגדים שאנו לובשים, בבניינים שאנו גרים בהם ובמוצרים שאנו משתמשים בהם. עיצוב נמצא גם במערכת החינוך שלנו.

מחקר שנערך לאחרונה על ידי חוקרים מאוניברסיטת סטנפורד מצא שסטודנטים שמקבלים חינוך עיצובי מעוגל מגיל צעיר נוטים יותר להצליח בשלב מאוחר יותר בחיים.

מחקר זה הוביל ליצירת תכנית לימודים חדשה בשם CANVA Canvas לגננות. תכנית לימודים זו מספקת לתלמידים הזדמנויות ללמוד על עיצוב וליצור פרויקטים משלהם תוך שימוש במגוון כלים וטכניקות שונות.

עיצוב חשוב לילדים. זוהי דרך לעזור להם לחקור את היצירתיות והדמיון שלהם. זה עוזר להם לפתח את כישורי פתרון הבעיות שלהם, ללמד אותם כיצד להתמקד ולקבל החלטות. עיצוב הוא צורת ביטוי המאפשרת לילדים ללמוד על עצמם ועל העולם הסובב אותם.

אפליקציית CANVA Canvas היא כלי עיצוב קל לשימוש שייתן לילדיכם את ההזדמנות ליצור עיצובים ייחודיים משלהם עבור פרויקטים בבית הספר, אומנות או אפילו סתם בשביל הכיף!

מבוא:

כפי שכולנו יודעים, עיצוב תמיד היה חלק מהותי בחיינו מילדות ועד בגרות. מהבגדים שאנחנו לובשים, האוכל שאנחנו אוכלים, ועד אפילו הבתים שאנחנו גרים בהם – הכל עוצב על ידי מישהו איפשהו בדרך. ניתן לראות עיצוב גם כ

מבוא: מבוא

CANVA הוא כלי חינמי לעיצוב גרפי מקוון שזמין לכולם. יש לו הרבה תכונות ותבניות המושלמות ליצירת תמונות כמו פליירים, פוסטרים, פוסטים במדיה חברתית ועוד.

CANVA עוצב תוך מחשבה על המשתמש וקל מאוד לשימוש. אתה יכול לחפש תבניות על סמך מה שאתה רוצה ליצור או להעלות תמונה משלך כרקע. לאחר שתכין את התבנית שלך, תוכל להתחיל להוסיף תיבות טקסט וטקסט על ידי גרירתן אל הבד. אתה יכול גם להוסיף תמונות מהמחשב שלך או מאחד מאתרי התמונות החינמיים הרבים באינטרנט.

עיצוב לילדים הוא משימה עדינה וקשה. חשוב לזכור שילדים אינם מבוגרים מיניאטוריים, אבל המוח שלהם עובד אחרת. הם צריכים עיצוב שיהיה גם מהנה וגם חינוכי בו זמנית.

CANVA Canvas לגני ילדים היא אפליקציה חינמית לבתי ספר, גנים והורים ליצירת עיצובים יפים לילדים. לאפליקציה יש למעלה מ-12 מיליון משתמשים שיוצרים יותר מ-2 מיליון עיצובים מדי יום.

צוות CANVA רצה לוודא שהאפליקציה מתאימה לילדים בכל הגילאים ולכן עיצבו אותה עם שלושה סוגים של מברשות צבע: רגילות, עיפרון וטוש.

מהם הכלים והאתרים הטובים ביותר ללמד ילדים עיצוב?

פוסט זה יכסה את הכלים ואתרי האינטרנט הטובים ביותר ללמד ילדים עיצוב.

כלים:

– CANVA הוא כלי נהדר ללמד ילדים עיצוב. הוא מציע תבניות מוכנות מראש המיועדות לילדים וניתן גם להתאים אותן.

– האתר Kid Blogger מציע מגוון תבניות המושלמות ללמד ילדים על עיצוב, כמו גם נושאים אחרים. יש להם נושאים כמו חיות, ספורט, מסיבות יום הולדת ועוד.

– Adobe Spark הוא כלי מקוון הכולל מגוון תבניות שונות המושלמות ללמד ילדים על עיצוב.

– ישנן גם אפליקציות רבות ושונות בחנות האפליקציות ובחנות Google Play המציעות משאבים נהדרים ללמד ילדים על עיצוב. דוגמה אחת היא Kids Doodle – שהיא אפליקציה עם הדרכות ציור לילדים ללמוד

ישנם מספר כלים ואתרים שנועדו ללמד ילדים עיצוב. חלקם בחינם וחלקם דורשים חברות בתשלום. הפופולרי ביותר הוא Canva, המשמש בתי ספר ומורים רבים.

Canva הוא אחד הכלים הטובים ביותר ללמד ילדים עיצוב מכיוון שהוא קל לשימוש, יש מגוון רחב של תבניות, ויש לו ספרייה עצומה של תמונות שניתן להשתמש בה בעיצובים. יש לו גם הדרכות למי שצריך עזרה להתחיל עם העיצובים שלהם.

עיצוב תמונות ויצירות אמנות משלך

CANVA הוא כלי עיצוב חינמי שזמין לשימוש כל אחד. יש לו ממשק פשוט וידידותי, מה שהופך אותו למושלם עבור ילדים שרק מתחילים עם עיצוב.

ילדים יכולים להשתמש ב-CANVA כדי ליצור יצירות אמנות משלהם, פוסטרים, פליירים ועוד. הם יכולים לבחור מתוך מגוון תבניות או להתחיל מאפס וליצור עיצוב משלהם.

אפליקציית CANVA היא אחד מכלי העיצוב הפופולריים והידידותיים ביותר בשוק. האפליקציה זמינה גם למכשירי אפל וגם למכשירי אנדרואיד, והיא ניתנת להורדה בחינם.

ל-CANVA יש מגוון רחב של תבניות המושלמות לילדים, כולל תבניות לשיעורי אמנות, פרויקטים מדעיים ועוד. ילדים יכולים גם להשתמש ביצירתיות שלהם כדי לעצב תמונות ויצירות אמנות משלהם בעזרת האפליקציה הזו.

אפליקציית CANVA היא משאב מצוין להורים שרוצים לעזור לילדיהם לפתח הערכה לאמנות. זה גם כלי נהדר למורים שרוצים לשלב קצת יצירתיות מעשית בשיעורים שלהם.

וובינר יצירת הכנסה עם קנבה מבית צדק אקדמי
בחסות yaakov tzedek
נתמך על ידי
נתמך על ידי

תוכן עניינים

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד